Pomoc dla Mirosława Kamińskiego

Kochani proszę podzielcie się 1%. Proszę was. Dziękuję i pozdrawiam. Poniżej przesyłam dane do zamieszczenia w zeznaniu Nr KRS 0000020975 Cel szczegółowy: Mirosław Kamiński
 

Foto 1

Witam Państwa serdecznie.
Nazywam się Mirosław Kamiński i mam 33 lata.

Przez ostatnie 10 lat dotknięty byłem śmiercią moich dwóch braci (trojaczki), którzy zmarli z powodu powikłań jednostki chorobowej z którą i ja się zmagam. Mam zanik mięśni i choruje od dzieciństwa. Jednak wierzę i oczekuję, że Pan pod dźwignie mnie w swoim czasie.

Obecnie mieszkam w Koluszkach.

W 1997 r. z powodu choroby, wyjechałem do Wrocławia aby się uczyć. Tam też w 2003 roku w Kościele Chrześcijan Baptystów przyjąłem Jezusa jako swojego Pana.
Dzisiaj zwracam się do Was drodzy przyjaciele o wsparcie pieniężne, które będzie mi pomocne w kosztownym procesie rehabilitacji.

Mam rodziców w podeszłym wieku, którzy pomagają mi, choć sami są schorowani. Nie chcę myśleć co by było gdyby ich zbrakło. Ufam jednak Panu Jezusowi, że jeśli On mnie poddźwignie, to ja będę mógł się nimi zaopiekować.
Proszę Was o wsparcie gdyż rehabilitacja o którą się staram jest bardzo kosztowna, ale może doprowadzić do całkowitej regeneracji genów odpowiedzialnych za tkankę mięśniową.
Z Góry dziękuję za wszelką okazaną mi pomoc pieniężną i za każdą modlitwę o mnie i rodziców.

– Drogi ofiarodawco jeśli pragnąłbyś udzielić wsparcia to w tytule przelewu proszę wpisz  “rehabilitacja Mirosława Kamińskiego”

Brat Mirosław Kamiński

Kontakt:
E-MAIL: koluszki3@gmail.com
tel.781-290-225

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.